«Піккардійська Терція» влаштує автоконцерт на даху

 

18 червня у Львові вперше відбудеться автомобільний концерт. На виступ у незвичному форматі першою наважилася вокальна формація «Піккардійська Терція». Захід буде проведено на даху -  точніше, на третьому поверсі парковки на ТВК «Південний». Початок - о 20:00. 
Перший в Україні автокінотеатр на даху працює на цій локації з 13-го травня й уже встиг зазнати слави успішного кейсу в галузі креативних індустрій - з десятками кіносеансів, сотнями автомобілів і тисячами задоволених глядачів. Відтак організатори автомобільного кінотеатру просто неба почали розвивати свою ідею – і ось, використовуючи концепцію проведення заходів гурту БЕZ ОБМЕЖЕНЬ, анонсують перший у Львові автоконцерт: 18 червня, 20:00 – «Піккардійська Терція».
Для «Терції», яка протягом уже майже трьох десятиліть є музичною візитівкою Львова, концерт буде не просто експериментом, а справжнім челенджем. Репертуар «Піккардійці» підбирають, враховуючи як специфіку майданчика, так і те, що слухачі перебуватимуть у салонах власних автомобілів. Утім, як і жоден концерт акапельної формації, виступ просто неба не обійдеться без найвідоміших пісень із репертуару колективу: «Старенький трамвай», «Берег ріки», «Шізгара»…
    «Здоров’я, безпека і комфорт слухача для нас на першому місці, - розповідає менеджер «Піккардійської Терції» Роман Климовський. – Тому, організовуючи цей незвичний для нас і для людей концерт, ми дотримуватимемося усіх протокольних норм, які діють в часі карантину: квитки продаватимуться безконтактно – виключно онлайн, усі працівники майданчика будуть у масках і в день концерту проходитимуть температурний скринінг, глядачі перебуватимуть у власних машинах, а отже, на безпечній соціальній дистанції від незнайомців».   

Квитки на концерт можна придбати тут:  
https://gastroli.ua/tickets/pikkardiiska-tertsiya-na-dakhu/buy

Коментарі

Популярні публікації