Прем’єра балету-антиутопії «1984.Інша»


21 січня прем’єра балету-антиутопії на одну дію «1984.Інша» на музику Гільдур Ґуднадоттір, Hauschka у постановці солістів Академічного театру «Київ Модерн-балет» Іллі Мірошніченка та Катерини Кузнецової. Виставу буде показано на сцені Київського муніципального академічного театру опери і балету для дітей та юнацтва (вул. Межигірська, 2).
  «1984.Інша» – балет-антиутопія за мотивами роману Джорджа Орвелла, в основі якого зовсім нове прочитання відомої історії, інші герої, свіже розуміння глобальних соціальних питань. Якщо ти в меншості – і навіть сам, – це не означає, що ти божевільний. Та чи зможеш ти протистояти цілій системі, масштаби якої не мають кордонів? Чи вдасться тобі довести всім навколо і, в першу чергу, собі, що світ – це не лише жага до влади, цинізм та самовдоволеність? Чи знайдеш ти в серцях інших те давно забуте почуття – любов? 

  «Люди - примари, люди - порожні оболонки, які ведуть своє безцільне існування на межі реальності і насаджуваної волі диктатора. Їхнє життя - самовідданий обман, в якому вони знаходять своє спасіння, свою віру, свою істину. Але що з ними стане, якщо обман раптово розкриється? Чию сторону вони оберуть? Джордж Орвелл у своєму романі "1984" дав нам свою відповідь. А наш балет-антиутопія готовий дати свою. "1984. Інша" – це насамперед, наш відгук на вічні проблеми існування індивіда в суспільному ладі та соціуму як такому»,  розповідають Ілля Мірошніченко та Катерина Кузнецова.

 Світло, у новій постановці, стане головним антагоністом вистави.  На глядачів чекають нові пластичні рішення, що поєднали в собі body percussion, фізичний театр та сучасну хореографію. Балет-антиутопія «1984.Інша» на музику ісландської віолончелістки Гільдур Ґуднадоттір (авторка саундтреків до серіалу «Чорнобиль» від HBO та фільму «Джокер», номінантка на премію «Оскар») та німецького композитора піаніста Hauschka (номінант премії «Золотий глобус» за музику до фільму «Лев», автор музики серіалу «Патрік Мелроуз»). Сценічне оформлення супроводжуватиметься незвичними декораціями (матеріали: папір; 300 м. ланцюгів; 65 кв.м. агроволокна; 45 кв.м. металевої сітки для максимально незвичних цілей). Сценограф – Володимир Чумаченко.  У виставі задіяно 9 артистів театру «Київ Модерн-балет»: Ілля Мірошніченко (Він), Катерина Кузнецова (Вона); всі: Владислав Добшинський, Катерина Курман, Роман Кушнеревич, Олександра Максимчук, Валерія Мельничук, Віолетта Петролай, Дмитро Погрібніченко.
 Підготовка до прем’єри супроводжувалася відеопроєктом «Зсередини», у якому постановники розкривали секрети постановки нового балету.
  Постановники обіцяють несподіваний фінал балету.

  Текст і фото надані прес-службою театру 

Коментарі

Популярні публікації