RVANA SHMATA - новий проект Макса Прудеуса


Колишні учасники "Біллі Мілліґан Бенд" Макс Прудеус та Андрій Захар'їн повідомили про старт нового проекту

"Назва  прийшла мені у видінні, і вона ідеальна. Тому, що кожен побачить у ній своє відображення. Для мене ця назва означає шлях, який має пройти людина, щоб досягти своєї мети. Життя може перетворити тебе не порване ганчір'я, проте якщо ти щоразу вставатимеш та йтимеш далі, ти переможеш. Кожне моє падіння, кожен програш загартовував мене і робив кращим. Наш новий проект для сильних та глибоких людей, для мрійників, які впевнено йдуть, стрімголів летять, а іноді і з останніх сил повзуть до своєї мрії. Ми віримо у вас", - прокоментував новини щодо релізу нового проекту Макс Прудеус.
RVANA SHMATA - це рок-гурт з Києва, дует, обоє учасників котрого будуть співати. Макс Прудеус гратиме на басу, клавішних та співатиме лід-вокал, а Андрій Захар'їн гратиме на барабанах, гітарі та виконуватиме партії бек-вокалу. 
"Ми співатимемо англійською, тому що можемо робити це якісно. Можемо робити класний англомовний рок в Україні, і показувати його світові. Є багато українських рок-гуртів, про які на заході знають значно більше, ніж в Україні", - зазначив Андрій Захар'їн.


Гурт почав з релізу тизеру до першого відеокліпу (сам кліп буде показаний 5 листопада). Музиканти назвали тизер "Prologue", дописавши в дужках "episode 1". Можливо, це натяк на те, що всі відеокліпи гурту RVANA SHMATA розповідатимуть одну велику історію, і кожен з них буде її частиною - такі собі епізоди серіалу.  
Події першого епізоду відбуваються у вигаданому містечку Шматвіль. Тизер не показує уривки з майбутнього кліпу і не розкриває таємницю звучання нового проекту. Це випуск новин, в якому американський ведучий повідомляє глядачів про зникнення двох рок-зірок. Музиканти використовують гру слів у титрах "Rock Stars Missing", що означає, з одного боку, що "рок-зірки зникли", а, з іншого боку, її можна перекласти як те, що світові "не вистачає рок-зірок".
Перший епізод уже можна переглянути на офіційному Youtube-каналі RVANA SHMATA, а другий має вийти у вівторок 5 листопада.

Коментарі

Популярні публікації