«Піккардійська Терція» виклала в мережу свій перший альбом, записаний 25 років томуСьогодні, 24 вересня 2019 р., вокальній формації виповнюється 27 років. Колектив зробив шанувальникам подарунок: опублікував у YouTube свій перший альбом, який так і називався - "Піккардійська Терція". 

До дебютної збірки, яка побачила світ восени 1994-го, увійшло 11 пісень – усі, що їх формація створила від часу заснування. Альбом відкриває знаменитий «Старенький трамвай». Його звучання пізніше неодноразово трансформувалося, але найбільше він запам`ятався слухачам саме в тій версії, яка увійшла до першого альбому. 


На момент виходу першого альбому колектив уже півроку працював під крилом львівського Мистецького об’єднання «Дзиґа». Дебютний альбом був записаний на «Студії Лева» й тиражувався на аудіокасеті. Автор майже всіх аранжувань, які туди ввійшли, - Володимир Якимець. Винятком стала акапельна версія народної пісні «Туман яром», у якій за основу було взято обробку Анатолія Пащенка. Режисером звукозапису був Олександр Ксенофонтов, а обкладинку створив художник Влодко Кауфман


 "Це був час, коли ми були повністю відкриті для світу, і світ приймав нас такими, якими ми були, - пригадує незмінний художній керівник «Піккардійської Терції» Володимир Якимець. - Ми були молоді, з юнацьким максималізмом бралися за нові пісні, проекти. Нам усе було цікаво! Свій перший альбом записали за місяць. На акапельному звучанні «Терції» наполіг керівник «Дзиґи» Маркіян Іващишин. Тож наша перша збірка зазвучала саме а капела, за єдиним винятком – пісня «Талісман» була записана у супроводі фортепіано".
Трек-лист першого альбом: «Старенький трамвай», «Талісман», «Там, де неба блакить», «Я поїду до моря», «Богдан», «День Святого Валентина», «Туман яром», «Сумна я була», «Гой, гой», «Ой, слаба я», «Горіла сосна».
Пропонуємо послухати цю збірку, а також переглянути раритетні фотографії «Піккардійської Терції» (автори фото: Михайло Дашкович, Євген Кравс та ін.): 

     


Коментарі

Популярні публікації