Ветерани та волонтери АТО представлять прем'єру вистави «ДВАНАДЦЯТА НІЧ, або ЩО ЗАХОЧЕТЕ» Вільяма Шекспіра


Уявіть: тиша, темрява, камерна сцена, на сцену виходять головні герої – справжні ветерани та волонтери АТО, п’єса Шекспіра. Вистава англійською мовою. Серйозна задумка, чи не так? Для нас вона стала реальністю.

Перший соціальний англомовний театр ветеранів та волонтерів АТО «Project «W» – VeteransVolunteers and William» за підтримки Міжнародного Фонду «Відродження» презентує для глядачів прем’єру вистави англійською мовою «ДВАНАДЦЯТА НІЧ, або ЩО ЗАХОЧЕТЕ» Вільяма Шекспіра у сучасній обробці. Все дійство відбудеться 30 травня о 19:00 на сцені Національного центру театрального мистецтва ім. Леся Курбаса (вул. Володимирська, 23в) та 31 травня о 20:00 в Київському муніципальному академічному театрі опери і балету для дітей та юнацтва (вул. Межигірьска 2, Арт зал).

Життєрадісна та жвава комедія англійського драматурга названа на честь дванадцятої ночі після Різдва. Це заплутана історія справжнього кохання Віоли, Герцога, Олівії та Себастіана, які проходять випробування долею та гартування часом, все більше обростаючи обіцянками та непорозуміннями, дивними переодяганнями та боязкими натяками, таємною надією та палкими зізнаннями. Все це на межі між ілюзією та дійсністю…Наша «ДВАНАДЦЯТА НІЧ» це вистава – приклад, як зізнання в любові до життя, незламність, віру, поштовх на долання нових викликів. Це вистава взірець перед суспільством, як потрібно цінувати кожну мить свого буття, зберігаючи найголовніше – людяність.
Унікальну ідею придумав, ініціював та організовує ветеран АТО Ігор Касьян«Як ви розумієте, ідея не зявляється сама по собі, щось має підштовхнути на це. Мене турбує слабкий імідж ветеранів АТО в країні, популізм та спекуляція військових тем під час війни. На власному прикладі покажемо, що ветерани та волонтери АТО це не окрема категорія людей в суспільстві! Нас не потрібно жаліти, а ми не повинні давати привід для цього! Палаючі очі, жага до життя, англійська за рік та праця на сцені...все це можливо коли маєш ціль».


Постановка українського режисера та Заслуженого артиста України Олексія Гнатковського«Це вистава про перемогу. Перемогу сили духу над страхом, перемогу віри над сумнівами, перемогу щирості над фальшем, зрештою - про перемогу життя над смертю. Це вистава про перемогу ЛЮБОВІ! Я захоплююся цими "ненормальними", які взялися за, здавалося б, неможливе! Вони ніколи не грали на сцені, вони не знають англійської, вони все роблять вперше. Але вони взялися зіграти Шекспіра "12 ніч" мовою оригіналу! І вони це зроблять! Вони як малі діти, які безмежно вірять у свою гру і цим змінюють світ. Вони показують "дорослим" які ті смішні... Вони доводять що немає нічого неможливого. Вони показують, що героєм потрібно бути кожного дня і у всіх своїх справах. Це люди яким НЕ байдуже. Це вистава - приклад, вистава - заклик до дій, вистава - маніфест щирості, наївності та добра!».
Project “W” VeteranVolunteer and William    це унікальний соціальний проект Сучасної школи англійської мови «English AmonPeople» ГРОМАДСЬКОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ «ЕЛЕОС-УКРАЇНА» та Івано-Франківського академічного обласного музично-драматичного театру ім. Івана Франка. Соціальний англомовний театр ветеранів та волонтерів АТО, які пройшли кастинг і вивчають англійську мову та театральне мистецтво. Унікальний, бо зв’язав разом дуже багато різностей, що так чи інакше, перетинаються у звичайному житті в різних формах та площах, та у нашому проекті вперше об’єднались в єдине ціле.

Існує безліч цікавих, неповторних театрів та існує й наш «Project «W» – VeteransVolunteers and William» -  у своєму роді перший в Україні та єдиний у світі.

До зустрічі на премєрі 30 та 31 травня!


Та, якщо маєте бажання познайомитися з нами раніше, ласкаво просимо завжди! 

Коментарі

Популярні публікації