Марина Одольська презентувала кліп на пісню «Небо»


Кліп на сингл «НЕБО» - перша спільна відеоробота співачки Марини Одольської та режисера Віктора Скуратовського. Ця музична історія також стала флагманом нового альбому співачки та першим презентованим треком.

 Невагомий стан кохання, абсолютне потрапляння в настрій весни. Емоційна й одночасно романтична історія проходження парою закоханих будь-яких перепон разом і тримаючись за руки.
 Це перші зйомки кліпу для Марини Одольської після того, як вона народила четверту дитину. І, як відзначив режисер, артистка не тільки має прекрасну фізичну форму, а ще змогла зарядити енергією любові всю знімальну групу та перенести власне натхнення на екран.
«Попри те, що мені знову необхідно було звикати до сцени та камер, я думаю, що у нас все вийшло чудово! З такою командою як у мене, я була впевнена в результаті. ми поставили перед собою дуже високу планку і будемо з кожним разом підіймати її все вище й вище. Я сподіваюся, що моїм слухачам сподобається відеоробота «НЕБО», адже над нею довго та кропітливо працювали кращі з кращих. Для мене важливо було передати атмосферу та всю палітру почуттів, коли кохання надає крила!» - розповіла Марина Одольська.
 Відзначимо, що пісня «Небо» вже встигла посісти перші місця у хіт-парадах на радіо, а тепер і кліп готовий дивувати й надихати глядачів музичних телеканалів та онлайн.
Інформація та фото надані «Master Management»

Коментарі

Популярні публікації