28 травня в рамках туру Україною Dan Balan і Оксана Муха виступлять на велотреку СКА у Львові


Концерти Dan Balan завжди багаті на справжні емоції, харизматичний музикант щедро ділиться ними зі своїми фанами. Його вважають унікальним артистом, бо ж він не тільки співак, автор музики і текстів, продюсер, а й мультиінструменталіст. У його скарбничці є багато нагород і навіть номінація на Grammy: він був співавтором суперхіта Live Your Life, який виконала Rihanna. 

Цього року Dan Balan вперше побував тренером популярного у всьому світі телешоу «Голос країни» в Україні. Дебют Балана-тренера завершився перемогою – до тріумфу він прийшов разом зі своєю підопічною, співачкою зі Львова Оксаною Мухою. У фіналі проекту Дан і Оксана виконали у дуеті україномовну пісню «Треба», яку написав сам Балан. Ця композиція одразу сподобалась українцям. А опісля проекту Dan Balan запросив Муху у власний тур країною в якості спеціальної гості.

Графіку туру Dan Balan: 24 травня – Чернівці; 25 травня – Ужгород; 28 травня – Львів; 29 травня – Житомир; 31 травня – Бровари; 2 червня – Чернігів; 5 червня – Суми; 6 червня – Харків; 7 червня – Дніпро; 9 червня – Херсон; 10 червня – Одеса.

Квитки на концерт у Львові 28 травня на велотреку СКА можна придбати онлайн тут: https://concert.ua/uk/event/dan-balan-lvov
Коментарі

Популярні публікації