«Багато любові і так само багато хейту. Р-резонанс». Кліп The Hardkiss на пісню «Серце»


Сингл «Серце» входить до нового альбому «Залізна ластівка», який гурт показав світові в вересні минулого року. Лірика The Hardkiss завжди пронизує до кісток. Найпершою ліричною піснею  українською мовою  є «Прірва» з альбому Stones and Honey. Ця пісня відкрила іншу сторону гурту, адже до цього ми чули тільки Hard, а з «Прірвою» відчули, що таке Kiss. Далі були Helpless з вкрапленням фольклору, «Антарктида», яка зносить своєю енергетикою, та Журавлі. Остання балада взагалі побила всі рекорди і нині є найпопулярнішим відеороликом The Hardkiss в YouTube.

 «Залізна ластівка» - це  17 треків, 13 з яких – українською мовою. В новому альбомі лише декілька пісень нагадують своїм драйвом минулих Hardkiss. Інші пісні – любовна лірика. Метафорична, алегорична, пронизлива, глибока. Те, що ми так чекали ще від виходу «Прірви».

 «Серце» - не пісня, а оголений нерв. Болюча історія кохання, де одна людина не може досягнути висот іншої і тому відпускає її, але лише один раз, бо на другий вона вже не наважиться.

«Вперше в житті мені було складно записувати пісню, тому що кожного разу перед першим приспівом у мене наверталися сльози.
Ця історія про складні стосунки. Одна людина злітає дуже високо, а інша не може досягти її висоти. Вона програє у стосунках і просто вирішує відпустити цю «птаху» у політ, щоб не тягнути її на землю.
Я полюбляю давати в своїх історіях надію на щасливий фінал — в пісні звучить фраза про те, що, коли я доросту, ми обов'язково зустрінемося знову.
Наважитися відпустити можливо тільки раз». – розповідає Юлія Саніна на своїй сторінці в Instagram.
12 березня виходить кліп на пісню «Серце», в якому Юлія Саніна розповідає болючу історію за допомогою танцю контемпорарі. Очікувано, що кліп на таку пісню повинен бути чуттєвий та ніжний, але було зовсім неочікувано, що головну емоцію пісні гурт вирішить передати танцем.
Зйомки кліпу проходили біля Кам’янця - Подільського в селі Субіч. Ніяких спецефектів та додаткових декорацій, лише Юля, танець та руїни скельного монастиря. Кліп видався мінімалістичним, але дуже проникливим.Хоча реакція людей неоднозначна, деякі в захваті від хореографічних експериментів, а деякі - навпаки називають відео дивним та незрозумілим.

«Много любви. И так же много хейта. Р-резонанс:)
Возможно, в мире пластиковых чувств, люди тянут спинку и носочек, томно смотрят в кадр, страдают «красиво». В реальном мире расставание – это про нерв, ломку и настоящую эмоцию. Когда хочешь взлететь, а крылья сломаны, и тогда отпускаешь, чтобы дать другому шанс». – відповіла на реакцію людей Юлія на свої сторінці в Instagram.
The Hardkiss не перестають експериментувати, вони не бояться змін та сміливих ідей. Kyiv Music Lubs вважає, що зараз ми спостерігаємо нову еру гурту – космічну, адже вони виходять за всі рамки і більше того, вони їх стирають.
Тож вмикайте та відчуйте цю історію своїм серцем.Коментарі

Популярні публікації