Чим завершилась зима: топ-5 музичних новинок лютогоЗабагато музики не буває, крутої  тим паче! Ми підготували для вас лютневі новинки, під які можна і потанцювати, і солодко заснути, і закохатися. Вмикайте та насолоджуйтесь.  

1      Red Sofa – «Одна» 
Молодий гурт зі Львова презентував романтичний сингл «Одна», який зазвучав голосом нового фронтмена. Пісня  сповідь закоханого хлопця: «Кроки цієї дівчини змушують зупинитися і прислухатись. Її шепіт серед ночі підриває з ліжка. Вона одна така…»  розповідають про пісню музиканти. Кажуть, незамінних людей немає, але ми з вами знаємо, що це не так. Настає момент, коли ми зустрічаємо людину і розуміємо, що вона єдина, як мінімум для нас.
«Я так хочу знайти тебе в собі, 
 Знову попливуть ці кораблі, 
 Ти одна така на цій землі,
 Тільки ти»


2        Електромед  «Мама каже» (feat. DIYana)
Гурт у жартівливій формі говорить про важливе: можливість вибору, можливість бути собою та займатися тим, від чого ти дійсно кайфуєш. «Мама каже»  це історія про те, коли батьки знають «як краще» і обирають за дитину її майбутнє, тим самим роблячи гірше. Ми за право вибору та за класну музику, якщо ви теж, тоді вмикайте й танцюйте, бо на місці під такий саунд точно не всидиш».
«А якби я був програмістом
Ну хто б качав це місто
Та
То тіки зараз нема грошей
А далі, чуєш, МА?
Буде мед
Електромед


CLOUDLESS – «Сон»
Вмикайте цей сингл, заплющуйте очі, дозвольте мелодії заколисати вас та пориньте в найніжніший і світлий сон. Пісня, яка зможе зігріти в холодні дні. «Сон» нагадує нам: хоч усе й минає, найрідніших людей та найтепліші моменти ми завжди носимо всередині. І можемо повертатися до них коли завгодно. Якщо хочете солодко заснути сьогодні  послухайте «Сон».
«У кожного є своє місце, рідний дім, друзі і близькі. Там, де відчуваєш себе потрібним, оточеним любов'ю. Місце відліку. Ця пісня про те, звідки ми, і куди не завжди можемо повернутися. Ці цінності дають нам розуміння, що любити і цінувати потрібно тут і зараз».


4          JULINOZA – «Моряк»
Найважчий пошук у житті кожного – пошук себе. Шлях до самопізнання завдовжки в життя вкритий страхами, сумнівами та випробуваннями. Пісня «Моряк»  це саме про історію пошуку себе. Та чи вдасться головному герою знайти себе? Чи випливе він на поверхню або ж рибацькі сіті затягнуть його на дно?
«В тумане света лунного
На старой лодке у окна
Сидел моряк
И ждал себя
И он ждал лишь одного
Найти себя сквозь волны снов
Но только рыбы
Кричали вслед»


5         Pianoбой – «Айсберги»
Нова пісня  Pianoбой про людей-айсбергів, серця яких обросли кригою розчарувань та болю. Захисна крига змушує нас забувати про істинність нашого призначення, про наші мрії та щастя, але варто тільки знайти тепло, що розтопить нашу крижину, і ми все згадаємо. Трек «Айсберги» знищить будь-який лід та ще й зарядить вас неймовірною енергетикою.
«Айсберги» – це справжня пісня-запальничка, концертний бойовик. Я написав її влітку, коли ми грали багато фестивалів та зустрічали багато нових людей. Вона має доволі незвичну форму – звучить, як калейдоскоп з різних, але яскравих емоцій, від душевних та мрійливих до розривних, змушуючи скакати від щастя», розказує Дмитро Шуров. Коментарі

Популярні публікації