Jackson Crack: “Крек викликає миттєву залежність. Саме з таким ефектом ми пов`язуємо нашу музику”

Jackson Crack – наші нові друзі з Луцька. Молоді й по-хорошому зухвалі. Грають хард-рок, часто бувають на всяких концертах і конкурсах, нещодавно видали лонг-плей “Start to Breathe”. Давид Маргалітадзе, вокаліст “Крека”, розповів, як працювалося над альбомом. Ну й як працюється загалом.  
  
Kyiv Music Labs: Давиде, почнімо з гарячих новин. Розкажіть про враження від роботи над лонг-плеєм “Start to Breathe”. 
Давид Маргалітадзе.: Працюючи над цим альбомом, ми пішли в напрямку, який був для нас доволі далеким декілька років тому. “Start to Breathe” став першою серйозною роботою в плані тематики альбому, текстів пісень та їхньої структури. Робота над ним стала суцільним задоволенням, і, на відміну від першого демо-альбому, весь процес був невимушеним і природнім.
KML: Що вважаєте головною «фішкою» своєї музики загалом та цього лонг-плею зокрема? 
Д. М.: Складно сказати. Більшість груп люблять говорити про свою унікальність і непідвладність жанровим рамкам, але нам здається, що об’єктивно сказати щось про самого себе – неможливо. Єдине, в чому ми точно впевнені, – нам подобається те, що в нас виходить. Основним у цьому альбомі для нас є ось що: він об’єднаний єдиною тематикою, яка наголошує на важливості індивідуальності й віри в себе.
KML: Що означає назва вашого гурту?
Д. М.: Наша назва – це вигаданий різновид крек-кокаїну. Ми вирішили пов`язати ім`я групи з наркотиком, оскільки крек – одна з найнебезпечніших речовин, яка викликає миттєву залежність. Саме з таким ефектом ми пов`язуємо нашу музику.

KML: Ви спілкуєтесь зі своїми слухачами? Враховуєте їхні побажання, поради, ідеї?
Д. М.: В основному, ми спілкуємося з людьми на концертах. Чесно кажучи, вони рідко роблять якісь зауваження щодо пісень чи нашої творчості загалом. В основному, люди мають претензії до якості нашого студійного запису або до інструментів, на яких ми наразі граємо. 
KML: Що ж, бажаю щоб якість кращала J Розкажете, де вам більше за все подобається виступати?
Д. М.: Будь-де, де є публіка, яка готова слухати. Нині не доводиться особливо перебирати концертними майданчиками. Ми просто їдемо туди, де нас готові прийняти й робимо все, аби нас запам’ятали на все життя.
KML: З яких композицій добре було б почати знайомство з вашою музикою? 
Д. М.: Знайомство з нами потрібно починати з альбому “Start to Breathe”. І слухати варто саме весь альбом, а не окремі пісні. Та й узагалі, будь-яку групу потрібно оцінювати, в першу чергу, за альбомами, оскільки тільки так можна по-справжньому зрозуміти, що собою являє артист.
KML: Одним словом зможете відповісти, що для вас значить музика?   
Д. М.: …Задоволення.
KML: Прекрасно. І що вам потрібно, аби відчути себе щасливими? Мабуть, багато музики?
Д. М.: Саме так. Творити музику і доносити її до якомога більшої кількості людей.


KML: Які ідеї закладені в творчості “Jackson Crack”? Зокрема, в “Start to Breathe”? 
Д. М.: Конкретно в “Start to Breathe” ми намагаємося донести до слухача необхідність критичного мислення. Ми вважаємо, що наявні соціальні, економічні, політичні та культурні проблеми є результатом неосяжного тягаря, утвореного стереотипами, традиціями, псевдо-духовністю й подвійними стандартами. “Start to Breathe” стверджує, що люди повинні вдихнути на повні груди, відштовхнувши від себе упередження й поставивши під сумнів усталені принципи суспільного буття, які не походять з природного права людини, а є штучно продиктованими. 
KML: Висока місія. А тепер час традиційного питання від Kyiv Music Labs, і стосується воно… Києва J Які емоції пов`язані у вас з Києвом? 
Д. М.: Ми дуже любимо Київ за його неповторну атмосферу й затишок. Фактично, ми почуваємо себе у столиці так само комфортно, як і в рідному Луцьку. Виступали в Києві декілька разів, але виключно в рамках якихось конкурсів. Плануємо сольний концерт – презентацію альбому.
KML: Що хочете побажати читачам Kyiv Music Labs?
Д. М.: Приймати до уваги і поважати думки тих, хто Вас оточує, але ніколи не давати вплинути на власні смаки і вподобання. Особливо коли це стосується музики. Слухайте те, що Вам подобається, а не те, що в тренді, тому що творчість – це завжди суб’єктивно.
Текст: Віра Дужак, для Kyiv Music Labs 

Фото: Андрій Ричко 

Коментарі

Популярні публікації