Зимовий плейлист


Зиму або люблять, або ненавидять. Здається, ніхто не залишається байдужим до цієї пори року. Для когось зима – це сноуборд, лижі, гори, сніговики, сніжки, свята, улюблений светр та гарячі напої. Для інших – лютий мороз, сірість, нестача сонця і тепла, незручний одяг, довгі ночі та візити в аптеку. Але ми не можемо заперечувати той факт, що зима завжди надихала людей на творчість. Kyiv Music Labs зібрали для вас пісні українських гуртів, написані в цю пору року та натхненні її безкрайніми снігами.

Pianoбой – Встречайте зиму
Чи не єдина дійсно оптимістична пісня про зиму у нашій підбірці. Від неї на обличчі з’являється посмішка, на душі стає тепліше, а тіло неконтрольовано рухається у такт із музикою. Дмитро Шуров подарував нам пісню, яка допомагає пережити навіть найбільш суворі морози. Зима не така вже й страшна, якщо у серці є кохання, а поруч – улюблені люди.
5’nizza – Зима
Серйозні пісні харків’ян із гурту 5’nizza не поступаються своєю силою та якістю їх звичним реггі-мотивам. Як це буває з хорошою музикою, композиція з дебютного альбому дуету за тринадцять років не втратила своєї сили і досі є однією з найулюбленіших пісень серед прихильників гурту.
O.Torvald  – Не Грузи
Це пісня про стан, коли вже набридли холод та сніг, але нічого не можна вдіяти, тож залишається лише чекати весну. Напевно, кращого відеокліпу на цю композицію не могло й бути. Разом з простим візуальним супроводом цей трек ідеально передає настрій зимової меланхолії.

O.Torvald – Сніг
«Сніг»  єдина пісня від рокерів з гурту O.Torvald, яку музиканти зіграли на обох столичних концертах у грудні в рамках абсолютно різних програм  для дівчат і для хлопців. До речі, другий куплет пісні із хоровим супроводом написав Андрій Хливнюк, що додало нового настрою пісні і цікавого відтінку музиці гурту.
Бумбокс – Зима
Заключна пісня дебютного альбому гурту Бумбокс занурює слухачів у меланхолійність холоду та зимової темряви. Ця композиція – однозначно найкращий саундтрек для нескінченно довгих зимових ночей.
Vivienne Mort – Темно

Чарівний голос Дани Заюшкіної веде слухачів за собою темними дорогами зими, розповідаючи нам про сильні почуття та настрій співачки. Басова лінія фортепіано додає композиції більш глибокого трагічного звучання, яке ненав’язливо, але міцно приковує до себе і точно передає атмосферу глибокої зимової ночі.
Арсен Мірзоян – На кордоні зими
Арсен – учасник шоу «Голос країни» – має унікальний тембр та манеру виконання. Його пісні характеризуються ліричністю та мелодійністю. «На кордоні зими» – спокійна композиція, що зачаровує з перших нот.
Kozak System – Сніг
Цю пісню музиканти вперше випустили в дебютному альбомі, але через декілька років переписали її, дещо змінивши форму. До речі, текст пісні належить сучасному українському поету Сергію Жадану.
Без Обмежень – Зима

Емоційний трек із сильною енергетикою від мукачівсько-київського гурту Без Обмежень увійшов до альбому «#DИХАЮТОБОЮ». Сповнена непідробними почуттями ця пісня одразу привертає до себе увагу і змушує не відривати вуха від колонок.
Мотор’ролла – Зимова
Наповнена передчуттям сніжної та морозної зими пісня гурту Мотор’ролла вже давно зігріває слухачів у люті морози. У створенні «Зимової» гурт застосував останні технології: записав твір практично без власної участі. Фактично пісня була записана у Хмельницькому, тоді як самі музиканти перебували в Києві.
ФІОЛЕТ – Зимова 
Музиканти гурту Фіолет у своїй «Зимовій» акцентували увагу на важливій проблемі дитячої смертності від злоякісних утворень. «Сама композиція і відеоробота на неї – ще одне нагадування перед новорічно-різдвяними святами про те, що великі справи часто починаються з маленьких: для прикладу, можна занести у найближчий сирітський будинок чи лікарню торбинку фруктів… Не будьте байдужими до тих, хто потребує нашої підтримки та уваги!» – закликають музиканти.
Pur:Pur – Снеговик
Чарівна та безмежно добра пісня, яка викликає спогади про дитинство та моменти справжнього щастя. Дуже ніжна та зворушлива композиція, яка точно зігріє в холодні зимові дні.
Плейлист на SoundCloud: https://soundcloud.com/kyiv-music-labs/sets/winter-playlist


Тетяна Мельниченко, спеціально для Kyiv Music Labs

Коментарі

Популярні публікації