Біля Тополі або з Днем Захисника України!


Вже більше півтора року в Україні йде війна. Вогонь боротьби породив справжніх Героїв. Сьогодні у нас є те, що дає сили й оптимізм вірити в позитивний розвиток – це наші військові. Без них невідомо, чи жили б ми у державі Україна. Символічним подарунком українцям сьогодні став документальний фільм «Рейд» про подвиги українських бійців. Саундтреком стала пісня «Біля тополі» польського гурту Еней.

За останні два роки з’явилось те, що непохитно впливає і буде далі впливати на суспільство,  це образ справжнього сильного українського чоловіка. Чоловіка, який не знає нерішучості, чоловіка, який вже не займає місце в «диванній сотні», а ділом захищає свою батьківщину, свою країну. Він скромний, але сильний, він говорить не словами, а ділом. Його погляд, мов сталь, – твердий і непохитний. А головне – він знаходиться на своєму місці і захищає свою державу.
У кожного є свій фронт для захисту своєї землі, і не обов’язково цей фронт повинен бути військовим. Але чомусь не коректно порівнювати діяльність, спрямовану на розвиток та захист України багатьох «гучномовних політиків», або «тих, хто нічого не робить» із такими героями України, як, наприклад, генерал-майор Михайло Забродський. Під його керівництвом у стислі строки на високому професійному рівні планувались завдання військовим підрозділам, було відбито безліч нападів ворога. По суті, завдяки таким, як він, почалась нова епоха в історії української армії.
Михайло Забродський є одним із головних героїв фільму «Рейд». Всім, хто ще не подивився це документальне кіно про справжніх нескорених українських воїнів, раджу це зробити. 
Повна версія фільмуІ наостанок  пісня «Біля тополі» польського гурту Еней, Тараса Чубая та Івана Леньо, що використовується у фільмі Рейд «Біля тополі».
Давайте не словом, а ділом будувати і захищати країну на усіх фронтах – так, як це роблять наші військові! З Днем Захисника України!


Текст пісні “Біля Тополі”
Тихо надворі і тільки чути як,
Як матері слова летіли,
Летіли в ніч до козака.
Бачиш
, сину мій, свічка не згаса
До віку буде вже горіти,
Горітиме вона.
Молодий юнак, молодий козак
Там біля тополі калина росте
Мамині очі чекають тебе
Сива у розпачі плаче
Сина все чекає та в Бога вже його душа.
Мам я в бою за волю пішов в далечінь,
За правду і долю нових поколінь,
За тих, хто у морі далеко
І крилами лелеки повернуться живі.
Рік вже проминув, прийшла нова весна
А спокою в душі не було, не було тай ще нема
Там батько змучений, сам торує шлях
По ньому мав іти син його, а його вже нема.
Молодий юнак, молодий козак
Там біля тополі калина росте
Мамині очі чекають тебе
Сива у розпачі плаче
Сина все чекає та в Бога вже його душа.
Мам я в бою за волю пішов в далечінь
За правду і долю нових поколінь
За тих, хто у морі далеко
І крилами лелеки повернуться живі.
Ліза Ясько, для Kyiv Music Labs

Коментарі

Популярні публікації