«Все для нас»: Tabakov презентував новий синглСингли «Ти танцюєш одна» та «Моя на все життя» мали неабиякий успіх на українських радіостанціях. Нова прем'єра від Tabakov – пісня «Все для нас» з майбутнього альбому – є історією про прості життєві істини: вміння та потребу цінувати кожну хвилину, проведену з дорогими людьми.
               
            «Давай зупинимо час…» - як часто ми думаємо про це тоді, коли нам добре, коли відчуваємо себе щасливими. Під нову пісню Tabakov «Все для нас» хочеться помріяти, заплющити очі – і подумки повернутися у ті радісні хвилини, коли здається, шо весь світ – лише для двох.      
-          Ця пісня нагадує нам про дуже прості речі – цінуймо тих, хто поруч, кого відчуваємо, з ким можемо бути собою, - каже Tabakov. – Тих, завдяки кому у нас виростають крила – і ми летимо! Зараз, коли через карантин у нас з’явився час замислитися, думаю, всі зрозуміють одне: для щастя, для гармонії багато не треба.

«Все для нас» - це вже третій сингл із майбутнього альбому Tabakov, реліз якого заплановано цього року. Ця збірка буде результатом спільної роботи співака із саунд-продюсером Андрієм Бакуном. Творчий тандем вирішив поекспериментувати із музичними стилями – і показати Україні нового Табакова.   


Коментарі

Популярні публікації