Інді-гурт Joneser презентує альбом «Back Two Me»Український інді-гурт Joneser представив свій другий альбом «Back Two Me». «Змінився я – змінилась моя музика» - каже лідер гурту Стас Веречук.

«Більше драйву, більше гітар, більше щирості, англійська мова, більш альтернативний саунд, не менш глибокі тексти – все це про нашу нову музику. Я вважаю, що саме така музика потрібна, як повітря, бо вона допомагає людям розвиватися, вона надихає мислити та відчувати, проникає під шкіру та змушує наші клітини вібрувати. Небагато хто про це думає, на жаль, та ситуація в нашій країні точно зміниться», - можна прочитати на сторінці Joneser у Facebook.

«Всі 12 пісень альбому пов’язані однією сюжетною лінією. Всі вони – про шлях, про дії та помилки. Та про повернення до себе справжнього» – продовжує Стас Веречук. За 5 років співак записав 52 пісні з двома своїми проектами, та лише зараз за його думкою він набув свого особливого ні на кого не схожого саунду.

У вересні 2019 до складу Joneser приєдналися Олексій Юр’єв – гітарист гуртів Крихітка та hasGotten та драмер Андрій Богданов, відомий за виступами у складі Тайна Третьей Планеты, Бахрома та Youra.

18 лютого 2020 у ПК «Мастерская» планується презентація альбому «Back Two Me» для друзів.

Одночасно з випуском альбому Joneser випустили відео на пісню Miraline.Послухати весь альбом «Back Two Me» можливо тут:
Коментарі

Популярні публікації