Художниця ZINAЇDA представить роботу Flow у The Line Contemporary Art Space у ЛондоніЗ 20 грудня 2019 по 31 січня 2020 року у The Line Contemporary Art Space (Лондон) відбудеться міжнародний фестиваль фотографії, живопису, інсталяціїскульптури, відео-мистецтва ALCHEMIC BODY  FIRE . AIR . WATER . EARTH 2019, в рамках якого художниця  ZINAЇDA представить свою роботу Flow
На думку ZINAЇDA, будьо в природіяк і тіло людинискладається з п`яти елементів: земліповітряефіруводи та вогню
Щоб мати змогу використовувати сили природи, спрадавна людина почала кодувати першоелементи. Код — це простір, в якому взаємодія з природними стихіями стає можливою. 


«Я розглядаю тему кодування елементів на прикладі традицій, що існували на терені теперішньої чорнобильської зони відчуження. Мало досліджені до аварії, вже після їх і зовсім накрило, мовляв, «чорною хмарою», через що провадити етнографічні розвідки стало вкрай важко все замело попелом. У моїй роботі кожний символ — це енергія окремого елемента. FLOW — своєрідний перфоманс, у якому я, завдяки позосталим знанням та залишкам побутових речей, що їх знайдено під час експедицій, реконструюю основні коди традиційного побуту й декоративно-ужиткового мистецтва тамтешніх жителів», - вказує ZINAЇDA. 
Організатори ALCHEMIC BODY  FIRE . AIR . WATER . EARTH 2019 запросили художників із 50 країн світу. У події візьме участь міжнародна спільнота професійних кураторів, галеристів, колекціонерів, редакторів та видавців.

Коментарі

Дописати коментар

Популярні публікації