27 листопада у Києві відбудеться концерт молодих композиторів
Молоді й талановиті композитори - студенти Національної Музичної Академії України імені П.І Чайковського -  готують для киян цікавий концерт. У програмі твори, з якими автори неодноразово здобували перемоги на Всеукраїнських та Міжнародних конкурсах. 
Розпочинатиме Вікторія Шинкаренко, яка навчається у видатної композиторки Лесі Дичко. Вікторія представить дві пісні з альбому "Lyrica" - "Сонце" та "Дощ" для голосу, фортепіано та духових. Наступний учасник, Арсеній Тітенко, навчається не на композиторському відділі, але, незважаючи на це, плекає мрію створювати музику. Він представить Ноктюрн для скрипки та фортепіано. 
Також у програмі концерту Токата для фортепіано, три мініатюри для скрипки та фортепіано, Скерцо для фортепіано Артема Бриля, котрий почав свій композиторський шлях в училищі як піаніст. Він ніколи не зупинявся на досягнутому, тож зараз є успішним композитором. А от четвертий учасник, Максим Поплінський, вступаючи в консерваторію, вже мав свою симфонію. Він є, до того ж, ще й скрипалем та піаністом. Максим виконає Партиту для фортепіано in F в чотирьох частинах. Завершить концерт лучанка Марія Арестович, яка почала писати музику ще в 8 років, а зараз навчається у видатного професора Ігоря Щербакова. В травні цього року у Луцьку відбувся перший концерт Марії. 27 листопада у Києві прозвучать її романс "Надія" на слова Лесі Українки для голосу та фортепіано, "Політ фантазії" для акордеону соло, "Спогад" для бандури соло та "Basso ostinato" для скрипки та акордеону. На гостей чекає цікаве звукове поєднання сучасної, джазової та української традицій. 
Концерт відбудеться 27 листопада, о 18:00 на сцені Національної спілки композиторів України. Вхід вільний.

Коментарі

Популярні публікації