Українська співачка Софія Єгорова перемогла на міжнародному музичному фестивалі "Angel Voice" у СербіїПротягом п`ятиденного фестивалю понад 300 молодих музикантів, груп, танцюристів, демонстрували свої виступи, змагаючись за головний приз. А ще у рамках фестивалю відбулося два благодійних концерта, присвячених боротьбі проти дитячих онкозахворювань.

Участь у фестивалі взяли артисти з Італії, Сербії, Хорватії, Боснії, України, Чорногорії, Болгарії, Румунії, Кіпру, США, Естонії, Польщі, Туреччини та інших країн. Найкращих обирало висококваліфіковане міжнародне журі. 
Багатогодинні репетиції не завадили Софії Єгоровій сповна насолодитися атмосферою Сербії. Співачка встигла побувати у музеї Ніколи Тесли, церкві Святого Марка, Белградській фортеці та інших видатних спорудах і зізналася, що місто подарувало їй енергію для виступів на фестивалі.
Натхненна Белградом, Софія вразила журі та інших конкурсантів своїм номером. Всі відзначили цікаву постановку, відповідальне ставлення до виступу та серйозність підготовки, а також оптимізм і відкритість артистки.  
"Я рада, що отримала першу премію конкурсу! І всюди звучало, що перемогла Україна – ці емоції не можна передати словами! Тим паче, серед такої кількості талановитих учасників з різних країн. «Angel Voice Festival», дякую Вам за досвід, емоції, прекрасну сцену, звук і чудову організацію", – поділилася враженнями Софія Єгорова.


«ANGEL VOICE» – це єдиний у регіоні сербський музичний фестиваль, який має престижну ліцензію WAFA. Основну мету його органызатори вбачають у тому, щоб підтримувати творчість молодих виконавців та сприяти об’єднанню дітей і молоді з різних країн.
Інформація та фото надані Master Management

Коментарі

Популярні публікації