Обрано переможця проекту «Українська пісня / Ukrainian Song Project 2019»


20 тисяч глядачів зібралося на стадіоні «Арена Львів», аби стати свідками появи нової зірки українського шоу-бізнесу. В рамках Національного проекту «Українська пісня/Ukrainian Song Project 2019» було обрано найкращого сучасного виконавця країни. 
Підготовка до шоу, яке ЗМІ подеколи називають «українським Євробаченням», тривала понад рік. Дійство стало феєрією сучасного вітчизняного саунду – прогресивного і конкурентоспроможного. 
Виконавчий директор проекту Ukrainian Song Project, засновник Kontramarka.ua і лейблу «Контрамарка» Олександр Порядченко відзначив, що проект ставить собі за мету вихід на міжнародний рівень та залучення іноземної аудиторії. 
Ukrainian Song Project є своєрідним стартовим майданчиком для багатьох здібних виконавців. З-поміж сотень заявок обирають найпрофесійніших та найобдарованіших виконавців. Цього року цю справу виконувало експертне журі: Руслан Квінта, Михайло Ясинський, Тарас Курчик, Роман Муха, Ігор Панасов, Геннадій Вітер, Євген Фешак та Олександр Порядченко. За результатами оцінювання сольного виступу, підготовленої пісні та досягнень артиста за рік, переможцем став Grohotsky, а лідером глядацьких симпатій - KHAYAT. 
Разом із конкурсантами у Львові виступили Тіна Кароль, «Без Обмежень», MELOVIN, DILEMMAENEJ (Польща), Alyosha, TARABAROVA, TAYANNA, Jerry Heil, Арсен Мірзоян та інші відомі співаки, а ведучим був Олександр Педан. 
«Я дуже пишаюся тим, як сучасно, сміливо та професійно сьогодні звучить українська пісня. Наші учасники з року в рік ростуть, вдосконалюються та охоче пробують власні сили в різних музичних стилях. Я впевнений, в майбутньому ми станемо брендом, з яким будуть асоціювати українську культуру», - говорить засновник та генеральний продюсер «Українська пісня / Ukrainian Song Project» Тарас Курчик.
Організатори вже анонсували дату ювілейного п’ятого проекту Ukrainian Song Project: шоу відбудеться 15 серпня 2020 року на «Арені Львів».
Подивитися трансляцію цьогорічного проекту можна буде у День незалежності України, 24 серпня, на телеканалі «Україна» о 22:30. 
 Офіційний сайт проекту: http://www.uapisnya.com.ua/
«Українська пісня» у FB: https://www.facebook.com/uapisnya 
«Українська пісня» в Instagram: https://www.instagram.com/ukrsongproject   

Коментарі

Популярні публікації