Голос Прип’яті зазвучав у проекті «Чорнобиль: Death Town Music»

Стартував унікальний музичний проект - «Чорнобиль: Death Town Music», ідея якого - надати Україні та цілому світу можливість почути голос легендарних "мертвих міст" - Чорнобиля та Прип’яті. Організатори мають на меті нагадати світовій спільноті про трагедію та її наслідки, а також, закликають усіх небайдужих задуматися про майбутнє Чорнобильської зони.

Перший івент проекту - виступ DJ Slap - відбувся на площі Прип’яті, біля оглядового колеса, яке стало одним із символів Зони відчуження. Музикант виконав власні твори, присвячені темі Чорнобиля. Незабаром відбудеться презентація кліпу на основну композицію альбому, а пізніше і на весь музичний сет. Глядачі мали можливість спостерігати за дійством наживо - під час зйомок проекту велась онлайн-трансляція у Facebook.


Борис Лінник, автор ідеї та організатор:
«Це соціальний проєкт, мета якого - ще раз привернути увагу до цього унікального місця як трендового простору  для екстремального, індустріального та кіно туризму до Чорнобильської зони серед українських та іноземних мандрівників. Крім іншого, це - унікальний заповідник, де проводяться різноманітні дослідження, які цікаві вченим у всьому світі.
Також я б хотів, щоб наслідком реалізації мого проекту, що відбувається за підтримки Державного агентства України з управління зоною відчуження, та нашої спільної роботи з продюсером Іриною Ніколаєнко, стало покращення інфраструктури регіону: будівництва нових хостелів, готелів та кемпінг-парків. І ця подія у Прип’яті – лише початок нашої роботи у цьому напрямку».Ірина Ніколаєнко, продюсер:
Зацікавленість до Чорнобильської зони відчуження зростає з року в рік. Нова хвиля мала місце саме після виходу однойменного серіалу HBO, що нагадав про трагедію, відповів на питання, з нею пов’язані, та привернув увагу світової спільноти до України в цілому. 
Для мене як для продюсера, чия діяльність на 80 відсотків пов’язана з цією територією, радісно спостерігати зростання інтересу не тільки з боку туристів, але й з боку митців! Проєкт «Чорнобиль: Death Town Music»  зокрема та новий творчий продукт в цілому,  стає все більше глибокім, осмисленим, таким, що торкається самої душі! Важливо, що він незмінно демонструє оптимізм та певну надію і віру в те, що у Зони відчуження є майбутнє, і що це страшне словосполучення стає все менш актуальним”.

Інформація і фото надані організаторами  
Коментарі

Популярні публікації