Музика про любов. 14 пісень до 14 лютого


КоханняЙого оспівують і зображують на полотнах, про нього пишуть романи і складають поеми, йому присвячують життя мільйони людей. Напередодні Дня Закоханих ми склали для вас плейліст кращих пісень про кохання сучасних українських гуртів.
Неможливо переоцінити силу кохання, адже це почуття віками було могутнім рушієм змін і джерелом натхнення. Воно зупиняло війни, змінювало людей і світ навколо нас. Наприклад, пісня “All you need is love” The Beatles стала гімном антивоєнного руху у 1960-х, а фраза “Make love not war” досі є девізом мирних демонстрацій.
В стані закоханості було написано багато пісень різного настрою. Це і сумні пісні про невзаємне чи трагічне почуття, і теплі, ейфоричні пісні про відчуття щастя. У нашій підбірці ви почуєте музику, що якнайкраще передає всі аспекти любові.
Нехай цей день буде наповнений коханням, теплом і затишком. Це хороший привід показати свою любов не лише коханій людині, але й рідним та друзям. Проведіть його разом із близькими людьми під звуки хорошої музики!
1. 5 вимір – Всі завтра
2. Pianoboy – Так добре з тобою
3. Pianoboy – Родинки
4. Sunsay – Тёплая
5. Jamala – Я люблю тебя
6. Jamala – You are made of love
7. Brunettes Shoot Blondes – Tomorrow
8. O.Torvald – Ти є
9. Скай – Тебе це може вбити
10. Сергей Бабкин – Забери
11. O.Torvald – Без тебе
12. Esthetic education – Love
13. Postman – Не тікай
14. Бумбокс – Happy end
Плейлист на SoundCloud: https://soundcloud.com/kyiv-music-labs/sets/d63s1mlxivmb 
Тетяна Мельниченко, спеціально для Kyiv Music Labs  

Коментарі

Популярні публікації