Відеоурок та ноти Христини Соловій "Тримай" для фортепіано


Kyiv Music Labs Lessons презентує новий відео урок для фортепіано. На цей раз це прекрасна пісня “Тримай” Христини Соловій. Насолоджуйтесь українською музикою та успіхів в опануванні пісні :) 

Відеоурок:Христина Соловій засяяла на cцені української музики завдяки проекту “Голос країни”, де вона заспівала лемківську пісню “Горе долом”. Щасливим квитком у її майбутнє став вибір тренера Святослава Вакарчука. Саме він повірив у неї ставши її продюсером (до речі вперше у своєму житті).

Пісня “Тримай”, музику і слова до якої написала сама Христина, увійшла у її дебютну платівку “Жива вода”, де молода співачка виконала відомі українські народні пісні в авторській адаптації Святослава Вакарчука. Відео на пісню “Тримай” було номіноване та перемогло на Національній музичній премії YUNA-2016″ як найкращий відеокліп, а сама співачка номінована ще й як “Відкриття Року”.

Саме кліп на пісню “Тримай” набрав більше мільйона переглядів на ютюбі лише за перші декілька тижнів. Тож Київ мюзік лебс вирішив викласти ноти та відео-урок до цього унікального продукту у вільному доступі. Грайте, співайте та насолоджуйтесь українським :)

Коментарі

Популярні публікації