Львівське: Топ-10 сучасних гуртів Львова


Мало що про різноманітні львівські групи відомо не тільки мешканцям інших міст, але й самим львів’янам. Часто люди навіть не зауважують тих, хто виступає у рестораціях та пабах, де гості та мешканці міста Лева найчастіше проводять час. І даремно, бо ж саме ці люди допомагають доповнити, або й узагалі створити амосферу закладу. Саме тому є сенс приділити їм хоча б трішки уваги та розповісти про тих, кого, відпочиваючи у львівських кав`ярнях, можна побачити найчастіше.

Mister I – акустичний кавер-гурт, у складі якого всього двоє учасників. Олексій Прокопович співає, а Сергій Прокопович акомпонує йому на акустичній гітарі. Можливо, саме завдяки родинному зв’язку хлопцям і вдається створювати таку приємну домашню атмосферу у закладах, де вони виступають. Виконують хлопці кавери на популярні зарубіжні хіти, що в них виходить дуже непогано. Відвідувачам цікаво слухати улюблені пісні у новій інтерпретації. Найчастіше Ви можете зустріти Mister I у Лівому Березі, Театрі пива “Правда”, Старому Роялі, Taps та La Vie.


Cover Jam – спочатку у гурті було лише троє учасників: Юрій Карпенко, Олексій Добуш і Назарій Пархомик, які відкрили у собі талант виконання каверів. Згодом до гурту приєднався Аніс Теєб – фіналіст 5-го сезону  „Голосу Країни”, який увійшов до 16-ки найкращих співаків України. Хлопці підготували програму каверів, з якою об’їздили Західну Україну. На даний момент вони працюють над програмою з власних пісень, з якою також збираються вирушити в тур. Начастіше їх можна зустріти в Хмільному домі Роберта Домса, Мі100, Білому Леві, Купіці та Music Lab.Band.it – це кавер-гурт рок-н-рольного напрямку. До його складу входять Давід Меладзе, Влодко Томаш, Віктор Коротков, Ян Камінський, Остап Панчишин та Роман Беднарський. Крім гітари та барабанів, хлопці також використовують у своїх виступах трубу та саксофон, що робить їхню гру ще більш атмосферною та чарівною. Послухати гурт можна у Купіці, Патіфоні, Хмільному домі Роберта Домса, Білому Леві та ринку зброї “Під Арсеналом”.Blues Market – гурт, до складу якого входять лише професійні музиканти та знавці своєї справи: Сергій Горбачов, Ольга Копоть, Андрій Бадюк, Дмитро Данилишин, Вячеслав Васаленко та Юрій Мельник. За плечима у музикантів величезний досвід та безліч відвіданих фестивалів, таких як Славське-рок, Флюгери Львова та Джаз-Діліжанс. Працюють музиканти у напрямках блюз-року та поп-року, а послухати їх можна у Купіці, Віденській кав’ярні, Білому Леві та Динамо Блюзі.Дзвони Сонця – поп-рок гурт, до складу якого входять Оля Старушкевич, Павло Кміть, Іван Спільник, Ярема Криса. Гурт існує порівняно недавно, з 2012-го року, але за цей період вони уже встигли досягти певних вершин. Так, музиканти стали переможцями міжнародного фестивалю “Молода Галичина 2012”, фіналістами “Червоної Рути 2013”, володарями першої премії фестивалю “Тарас Бульба 2012”. Гурт активно гастролює Україною та часто виступає у Луцьку. У Львові ж їх найчастіше можна побачити у Купіці та Білому Леві.


SubRosa – на даний момент цей гурт вважається одним з найуспішніших кавер-гуртів у Львові, але самі ж музиканти вважають, що переспівування чужого – це не все, на що вони спроможні. Тому вони активно працюють над власним репертуаром. До складу гурту входять Уляна Кушик, Сашко Главацький, Андрій Коник та Лука Теодор-Гануляк. Музиканти намагаються працювати так, аби задовольнити потреби найвибагливіших представників сучасної аудиторії. У їхньому репертуарі переживає англомовна музика таких напрямків, як диско, фанк, рок-н-рол, латина, але є й  репертуар для поціновувачів української музики. Зустріти їх можна у Білому Леві, Залізній Шапці, Копальні кави, Театрі пива “Правда”, Partyfon, Taps та Лівому Березі.Kadillac – музичний колектив, який працює в таких музичних напрямках, як рок-н-рол, ритм-н-блюз, твіст та український рок. До складу гурту входять Дмитро Лазарчук, Макс Кернер, Юрій Павлов, Ігор Ануфрієнко, Аліса Маркелова. За час свого існування гурт брав активну участь у міських святах, фестивалях, презентаціях та відкриттях різних закладів. Почути їх можна у Сінема Джаз Грушевський, Мерседес, Копальні кави, Білому Леві та Хмільному домі Роберта Домса.


Len on Jazz – Юрій Рокецький та Дмитро Слепухін, учасники гурту, називають його маленьким острівцем Південної Африки. Їхня творчість варта того, аби послухати і оцінити, бо таке справді не часто можна почути у Львові. Зробити це Ви можете у Білому Леві.


Con_trust – зовсім молодий гурт, який уже встиг запам’ятатися публіці. До його складу входять Тетяна Іващук, Тарас Лозан, Василь Паляднік та Роман Хорт. Гурт акцентує свою увагу на виконанні різних фолк та поп композицій різних народів світу. Вони активно працюють над розширенням кавер-програми. Зустріти їх можете у Залізній Шапці, Хмільному домі Роберта Домса, Mersedes, “Під Арсеналом” та у Білому Леві.


The Sunset Rays – до складу гурту входять Андрій Мищишин, Остап Ільчишин, Мирослав Милимук та Іван Прокудін. У своїй творчості хлопці надають перевагу року. Узагалі, як стверджують самі учасники, ідея створення власної групи була у них ще зі студентських років, коли за щасливим збігом обставин вони зустріли один одного та створили групу. Крім каверів, хлопці вже встигли створити декілька власних пісень. Послухати їх можете у The Gas Station, 4friends та Білому Леві.Катерина Терендій, спеціально для Kyiv Music Labs

Коментарі

Популярні публікації