Kyiv Music Labs на форумі «ЗАВТРА.UA»


17-го червня у Мистецькому Арсеналі відбувся перший день молодіжного форуму «ЗАВТРА.UA».  Сто українських студентів, що стали стипендіатами програми цього року, отримали нагороду. Окрім того, в рамках форуму було представлено чимало цікавих проектів, зокрема й Kyiv Music Labs.


Програма першого дня була насиченою. Стипендіати встигли послухати виступи спікерів, серед яких був і керівник програми Віктор Пінчук. Спікери поділилися з молоддю своїми сподіваннями щодо цілковитого оновлення владної системи в Україні. На думку багатьох із них, такі зміни можливими стануть лише за умови залучення до керування державою активної й освіченої молоді – зокрема й стипендіатів ЗАВТРА.UA.  Почесним гостем форуму став Андерс Фог Расмуссен,  генеральний секретар НАТО та прем’єр-міністр Данії, а нині радник Президента України. Расмуссен також привітав студентів-переможців.
Окрім нагород та виступів спікерів, на стипендіатів чекало ще багато цікавих справ. Зокрема, пропонувалося відвідати презентації проектів. Теми – різноманітні: наука, суспільні ініціативи, культура і т. д. Кожен міг знайти щось на свій смак.  Відвідавши презентації, цьогорічні переможці мали змогу познайомитися з досягненнями своїх попередників, адже авторами більшості презентованих проектів є колишні здобувачі стипендії «ЗАВТРА.UA». Так, Ліза Ясько, засновниця Kyiv Music Labs, тричі ставала стипендіаткою програми.
У тематичному розмаїтті презентації «ЗАВТРА.UA» Kyiv Music Labs був єдиним проектом, присвяченим конкретно музиці – музичному життю Києва та України. І нашому «музичному» проекту вдалося зацікавити значну кількість відвідувачів. Передусім, тих, чия діяльність пов`язана з музикою чи культурою загалом. Ми позиціонували Kyiv Music Labs як інформаційний ресурс, створений із метою популяризації української музики в Україні та за її межами.
Коло наших друзів та читачів поповнилося. Бажання співпрацювати проявили молоді музиканти, охочі донести свою творчість до ширшої аудиторії, їхні друзі чи знайомі. Цікавилися проектом також люди, що мають бажання завжди бути в курсі яскравих подій музичного життя Києва та України.

Зі спілкування з новими друзями Kyiv Music Labs ми зробили висновки: по-перше, в Україні надзвичайно багато талановитих музикантів, які, на жаль, не вміють грамотно розказати про себе людям. А, по-друге, чимало наших співвітчизників цікавляться музикою, культурою та всім, що з цим пов`язано (зокрема талановитими, але маловідомими музикантами, згаданими вище). Цікавляться або хочуть цікавитись, але не знають, де шукати інформацію. Поступово виправляти цю дивну ситуацію – ось основна мета Kyiv Music Labs :)
Віра Дужак, для Kyiv Music Labs 

Коментарі

Популярні публікації